KARAÖZÜ

BURUNÖREN

KALEKÖY

YERLIKUYU

IGDELI

KARPINAR

KIZILPINAR

 

KARAÖZÜ'lü Barış Bal'ın müzik grubu "Gölge Hayat"a Türkmen Sitesi olarak başarılar diliyoruz

KARAÖZÜ'lü Barış Bal'ın müzik grubu "Gölge Hayat" ın çıkardığı rock albümünün tanıtımı

Arkadaşlar,

 
Oğlumuz  Barış, grubu "Gölge Hayat" ile bir rock  albümü hazırladı. 01 Eylül de D&R larda satışa sunulacak. Ayrıca 14 Eylül'den itibaren Kral TV öncelikli olmak üzere bir de klip yayımlanmaya başlayacak. Albümün klip çekilen parçası bir cover (yeniden düzenleme); Çiğdem Talu- Melih Kibar'a ait "Bir De Bana Sor" isimli parçanın rock tarzında yeni bir yorumu. Diğer parçalar ise, sözlerini Barış'ın yazdığı 9 özgün besteden oluşuyor.

 Güzel bir albüm oldu. Albüm aynı zamanda bu günden itibaren Teknosa Mağazalarında LG TV ve Ses Sistemleri ile birlikte hediye edilmeye başlandı. (Bu da halen LG Electronik'te Satış Müdürü olan Barış'a tanıtım desteği olarak hazırlandı). Beğeneceğinizi umuyoruz.
 
Gölge Hayat Grubu'nun bu ilk albümünin ilk video klibi, 31 Ağustos Cuma günü yayınlanmaya başlayacak.
Önümüzdeki 5 gün boyunca gurubun facebook sayfasında her gün bir adet Teaser (tanıtıcı kısa film) yayınlayacağız. Özellikle grubu tanıtmamız gereken bu ilk dönemde desteğe çok ihtiyacımız var.

Öncelikle facebook grubuna üye toplamamız gerekiyor. Bu birkaç gün boyunca grup sayfasında çıkacak olan TEASER'ları ve GRUP FACEBOOK SAYFASI'nın aşağıda bulunan linkini paylaşıp, yakın arkadaşlarınızdan
da paylaşmasını isteyebilirseniz çok seviniriz.

Grup sayfası : www.facebook.com/<wbr></wbr>golgehayatofficial

Yardımlarınız için teşekkür eder, sevgi ve saygılarımızı sunarız.

Asuman - Galip  BAL

(30 Ağustos 2012)