BURUNÖREN

IGDELI

KALEKÖY

KARAÖZÜ

KIZILPINAR

SIVRIALAN

YERLIKUYU

 

EMİN DEMİREL'in KARAÖZÜ'ye TAKDİRE ŞAYAN HİZMETİNİ ALMAN GAZETESİ KAMUOYUNA DUYURDU.

Emin Demirel'in KARAÖZÜ Kasabasina yaptığı Bağış / Hizmet ODENWÄLDER Gazetesinde övgü ile Alman Kamuoyuna Duyuruldu

YARDIMDAN ÖVGÜ İLE BAHSEDERKEN BU TIBBİ MALZEMELERİN KARAÖZÜNÜN YANISIRA ÇEVRE KÖYLEREDE HİZMET VERECEĞİNDEN BAHSETTİ. GAZETE EMİN DEMİREL in YARDIM GİRİŞİMİNİN DEVAM EDECEĞİNİ 2006 YILI HEDEFİNİN KARAÖZÜ'DEKi OKULLARIN İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAYA YÖNELİK OLACAĞINI YAZDI.

 

 

 

ALMAN GAZETESiNiN iNTERNET SAYFASI HABERi

Seit einigen Jahren unterstützt der Wald-Michelbacher Geschäftsmann Emin Demirel aus eigenen Mitteln das Dorf Karaözü bei Kaiseri in seiner türkischen Heimat. Dabei wurde er schon in der Vergangenheit von weiteren Spendern unterstützt, diesmal freute er sich besonders über eine großzügige Spende des Wald-Michelbacher Internisten Dr. Joachim Pfaff, der aus dem Bestand seiner Praxis viele Dinge zur Verfügung stellte. Unter anderem stellte Dr. Pfaff auch ein Elektroschock-Gerät zur Verfügung, das im einzigen Erste-Hilfe-Zentrum der Region dringend benötigt wird.

 

 

 

KARAÖZÜ'ye gönderdiğim tıbbi malzemelerin listesi:

Bilgisayar, Monütör, Maus (Türkçe programlanmış)
Elekto şok makinası (Kalp durması durumunda hayata yeniden döndürmek icin)
Üç parçalı Dr.acil muayene sedyesi (yatağı)
Üç tane yine acil mayene yatağı
Dört tane asma dolap (1,5m)
Kan tahlil makinası (Zentrifuge)
İdrar test cihazı (Uricult)
Astım hastaları için solunum cihazı
Röntgen aynası
Bir tane sterilisatör (Bakterilerden arındırma makinası)
17 kartondan oluşan 29 parça teslim ettim. 10 gün içerisinde sanırım Türkiyeye ulaşır.
Bu vesile ile emeği geçen / destek veren herkese özelliklede TAŞYÜREK FİRMASINA kamuoyu önünde birkez daha teşekkür ederim.
Emin Demirel

 

 

 

EMİN DEMİREL'in YARDIM SERÜVENİ

Emin Demirel

TAŞYÜREK FİRMASI NAKLİ ÜSLENiYOR

Karaözü saglik ocagi arac ve gerecleri tasimak icin gecen hafta yazdigim iletime Almanya´da Firma TASYÜREK kardesler Hasan ve Hüseyin arayarak tasima isini üstlendiler kendilerine huzurlarinizda cok,cok tesekkür ediyorum.Böyle duyarli insanlarimiz oldukca Karaözü ve cevre Köyleri icin yapiyacagim is yok.Bu arada iletimi okuyup Sayin Bekir(TASYÜREK)agbiyi haberdar eden Sayin Mustafa ÖZDEMIR´e sayin Ali(KARADELI)agbiye cok tesekkür ederim.

EMİN DEMİREL NAKİL İÇİN ÇAĞRISINI YİNELİYOR

Segili Secati, siz gibi dostların yardımına ihtiyacım var. KARAÖZÜ Sağlık ocağı için temin ettiğim bazi tıbbi malzemeleri Türkiyeye taşımak için Almanyadan izine giden kapalı münibüsü olan duyarlı doslara duyurursan sevinirim. Okuyan dostlar posta adresime ulaşırlarsa insan için engüzel iyliği yapmış olurlar. Malzemelerin içeriğini KARAÖZÜ sitesine yazdım.
Emin DEMIREL

EMİN DEMİREL NAKİLYAT İÇİN YARDIM BEKLİYOR

Karaözü ve cevre Köyleri Gürbetcilere sesleniyorum.Almanyada ve diger ülkelerde tasima isi yapan hemserilerim,bu yaz Türkiye´ye arabanizla(LKW)gidiyorsaniz kasabamiz KARAÖZÜ saglik ocagi icin temin ettigim saglik malzemelerini tasimak icin sizlere ihtiyacim var bu duyarliliginizi benden esirgemezsiniz insallah.Izine gelirken ucakla flan gelecek durumda degil mutlaka kargoya vermek lazim buda ayrica masraf gerektiriyor.Kapali münibüsleriniz varsa bunlar icin ideal.Bekir(TASYÜREK) Agbiye ulasmak istedim oda izindeymis.Izin ayinda müsayitseniz bana yardimci olursaniz sevinirim. 3.tane hasta acil muayene masasi sandelyesi, 1.tane Kalp sok makinasi, 1.tane kan tahlil makinasi, 1.tane idrar tahlil makinasi, 1.tane tam teseküllü muayene masasi, 1.tane kullanilan malzemeleri yikamak icin bakteryalari yok etme makinasi, 1.tane ulturaschal muayene makinasi,(?) 1.tane Ebehanimlarin kullandiklari cocuklarin kalbini dinleme makinasi,(?) 1.tane bilgisayar(?) 3.tane serum takma arac ve gerecleri, Bir cok tibbi malzeme ve antibiyotik ilaclar. bunlari tasimak icin gerekli.Simdiden ilginize tesekkür ederim. Emin DEMIREL Hoccakalin,saglicakla kalin