BURUNÖREN

IGDELI

KALEKÖY

KARAÖZÜ

KIZILPINAR

SIVRIALAN

YERLIKUYU

 

HİÇBİR SORUN O SORUNU YARATAN ZİHNİYETLE ÇÖZÜLMEZ

Türkiye ve Sarıoğlan İlçesine bağlı Belde Belediyelerinde yeni zihniyetin, yeni bakış açısının, yeni anlayışın yönetime talip olmasının ve değişime öncülük etmesinin zamanı gelmiştir.

Belediye Bireysel ve toplumsal varlığımızın sigortasıdır.
Sağlıklı bir çevrede uygarca yaşamak, bağımsız bir konutta özgürlüğü solumak, eğitim, kültür, eğle[..] ihtiyacımızı karşılamak, Beşikten mezara kadar günlük ve geleceğe dönük tüm istek ve gereksinimlerimizi kapsayan bütün alanlar Belediyelerin hizmet felsefesini oluşturmaktadır..

Halkla barışık, Sorumluluk sahibi, projelerin takipcisi, dürüst, diğer partilerinde kazandığına sevine bilen isim/isimler seçilmelidir.

Alihan ERDOĞAN DSP Sarıoğlan İl Genel Meclis adayı

Dağıtım: Sarıoğlan ve çevresi web siteleri, Belediye Başkanları, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları, e-posta ve mail adresleri.
Not: Editör Berna Hanım'a Teşekür ederim.

-o-

 

 

Sarıoğlan ilçesi İl Genel Meclisi DSP Adayı Sami TOKSÖZ

Sarıoğlan ilçesi İl Genel Meclisi DSP Adayı Sami TOKSÖZ;
2009 yılının tüm hemşehrilerime sağlık, mutluluk, başarılar getirmesini tüm samimiyetimle diler, yerel seçimlerde hemşerilerimin patim DSP ve şahsıma desteklerini bekler, saygılar sunarım.

 

 

Alamettin Kasabasından Sayın Hümmet GÖRGEN

Alamettin Kasabasından Sayın Hümmet GÖRGEN Arkadaşımız Sarıoğlan, DEMOKRATİK SOL PARTİ'den İl Genel Meclis üyesi aday, aday'ı olarak müracatta bulunmuştur.
Başarılar dilerim..

 

 

MERSİN KARAÖZÜ KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİ

 

KARAÖZÜ ve ÇEVRE KÖYLERİMİZİN SAYGIDEĞER İNSANLARI 29 MART 2009 Yerel Seçimlerde MERSİN DERNEĞİ olarak Seçime katılacak TÜM ADAYLARA BAŞARILAR DİLERİZ. Dernek yönetim kurulu olarak; YÖREMİZDE belediye başkan ve muhtar adaylarımızın hepsine aynı mesafede olduğumuzu, Kesinlikle kim Belediye Başkanı ve Muhtar seçilirse seçilsin, süreç sonrasında, BU güzel insanlarla Yöreye hizmette yardımcı olacağımızı, Özellikle Kimsenin, Hiçbir Siyasi Partinin tarafı olmadığımızı, Davranı�[..] da seçimler bitene kadar sürdüreceğimizi, Bu Kararımızı da Yönetim Kurulu olarak imza altına aldığımızı bildirir, Saygılar sunarız. YÖNETİM KURULU Suzan YÜCEL ( Başkan) Vedat AVCI ( Başkan Yrd.) Ercan GENÇ ( Sayman) Ali İhsan TOPÇUOĞLU (Üye) Ünal DEMİRCİ ( Üye)

 

 

Yöremizdeki Köylerimizin, Kasabamızın kendisine yakışanı seçeceğini umuyoruz

Baki Koç
ŞAHRUH KÖPRÜSÜ

Merhaba,

Kasabamız üzerine güzel  Projeleri okumak ümüt vericidir.

Umarız bu verilen vaadler, "gelen gideni aratır"  sözünü anmamıza vesile olmaz.

Değerli dostlar aslında çöplük üzerine çok yazılar okuduk ama uzun zamandır paylaşmak istediğim bu yazının şimdi yerinde olduğunu düşünüyorum.

 

Yöremizde ister keklik avladığımız yalcılarımız olsun isterse o güzel yeşil alanlarımızdaki piknik yerlerinde veya derelerinde yada yol boylarında rastladığımız alışageldiğimiz çöpler.

Hernekadar doğa sevdalısı olsakda bizler herşeyin en kolay olanını seçeriz yapımız gereği olsa gerek!

 

Sayın Belediye Başkanlık adayı adaylarımızın bu konuyuda dikata alıp Projelerine eklemelerini rica edeceğiz.

Özelikle Yerlikuyu deresine atılan çöpün doğaya ve dolayısı ile bize  vereceği zarar çok  büyükdür. Bu oluşdurulan çöplük gün geçdikçe dağ gibi büyümektedir.

Hernedense sorunları çözmek için gelen büyüklerimiz sorunları dağ gibi bırakarak gitmekdedir.

 

Ayrıca Kızılırmak kenarında yerleşmiş olan yerleşim yerlerinden kanalizasyon artıklarının Kızılırmağa verdiği zararıda burada ayrıca hatırlatmak yerinde olur.

Yöremizdeki Köylerimizin, Kasabamızın kendisine yakışanını seçeceğini umuyor şimdiden seçilecek adaylara başarla diliyoruz.

 Baki Koç