BURUNÖREN

IGDELI

KALEKÖY

KARAÖZÜ

KIZILPINAR

SIVRIALAN

YERLIKUYU

 

TÜM KARAÖZÜ HALKI VE ÇEVRE KÖYLERİNİN BİLGİSİNE

Karaözü

Kayseri KAR-DER olarak 05/04/2009 tarihi itibariyle Karaözü belediye başkanı ziyaretimiz sonucunda öneride bulunmuş olduğumuz bazı öneri ve düşüncelerimizi ortak payda doğrultusunda Karaözü ve Karaözü halkının menfaatları doğrultusunda almış olduğumuz kararları sizlerler paylaşmak görüş ve düşünceleriniz doğrultusunda ortak bir payda çıkartmayı amaçlamışımızdır.

 

Bu anlamda aşağıdaki 4 tane öncelik maddesi konusunda hemen yaptırıma geçeceğimizi bunun öncülüğününde Kayseri KAR-DER olacağını bildirir bu konuda Ankara-İzmir-İstanbul-Mersin derneklerinin yardımlarıyla tüm Karaözü ve Civarı halkına duyurum sağlamasını önemle rica ederiz.

 

1-) Kayseri KAR-DER olarak sorumlarımızın büyük olduğunu bildirdik Karaözü belediye başkanından Eylül ayı itibariylen mekan sözü aldık.

 

2-) Eski mezarlık yolunun ve mezar içi düzenlemesinin Mayıs ayı itibariyle halkın çalışma ve yardımlarıyla çevre düzenlemesi sağlanmasına karar verildi.

 

3-) Toplu konut projesi olarak 300 tane toplu konut yapımına derhal başlanacağını bildirir bu konuda üye olmak isteyen halkımız hemen üye başvurularını Kayseri KAR-DER başkanı Cemalettin BAL\'a bildirmelerini gerekli olan şartların ve mekan metre karesi hakkında bilgiyi ileriki günlerde bildireceğimizi halkımız ile paylaşır;

yapılacak toplu konutların kış şartlarına uygun kullanıla bilir ve ortak ısı sistemli olacağını bildirir;

gerekli girişimlerin şu andan itibaren TOKİ-Mütahit Firmalar değişik mütahitlerle girişime geçilmiş olup Karaözüdeki yapılacak yerin tespit çalışmalarına başlamıştır.

Bu nedenledirki üye olmak isteyen kişilerin biran önce sayılarını bildirip bu karar doğrultusunda inşaat başlayacaktır.

 

4-) Gerekli ağaç dikimi ve TEMA vakfı ile görüşmelere geçilmiş Karaözü topraklarınız ağaçlandırılması karar verilmiştir.

 

Bu konuda görüş ve düşüncelerinizi paylaşmak amacıyla Kayseri KAR-DER başkanı Cemalettin BAL ile iltibata geçebilirsiniz. Tüm Karaözü ve civarındaki insanları saygı ile selamlıyorum.

 

Tel no:05354478642

E-mail:cemasbal@hotmail.com

04.04.2009